Úvod Struktura webu Ubytování_2

REZERVACE POBYTU

REZERVACE POBYTU

Rezervace

V případě jakýchkoliv otázek či dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

Kontaktní formulář

Ceny uvedené v rezervačním formuláři jsou v Kč za apartmán/noc, vč. místních poplatků a 10 % DPH.

 

Cena zahrnuje: zapůjčení kola ve standardní kategorii, uvítací snídani v lednici a ranní čerstvé pečiva výhradně v apartmánech na Velkém náměstí. 

Cena přistýlky: 700 CZK, děti do 2 let zdarma  

Domácí mazlíčci je nutné předem objednat. Kapacita je omezena. Cena za domácího mazlíčka: 1 000 CZK 

 

Po závazné objednávce ubytovacích služeb je host vyzván k poskytnutí garance formou kreditní karty nebo úhradě 50% ceny.

 

Pokud host zruší nebo změní rezervaci do 14 hodin 7 dní před datem příjezdu, nebude mu účtován žádný stornovací poplatek. Pokud změní nebo zruší rezervaci později, naúčtuje se mu poplatek ve výši 50% celkové ceny stornovaného pobytu. Pokud rezervovaný pobyt nezahájí, naúčtuje se mu poplatek ve výši 100% ceny stornovaného pobytu. BB Prachatice drží rezervaci nejdéle do 7 hodin následujícího dne.

 

Pro získání podrobnějších informací laskavě kontaktujte recepci BB Prachatice.

 

Velké náměstí 40, 383 01 Prachatice

 

E-mail: info@bbprachatice.cz, Telefon: +420 602 572 840

 

V případě příjezdu mimo otevírací dobu recepce je vstup do apartmánu zajištěn pomocí kódu zaslaného sms na mobilní telefon uvedený v kontaktním formuláři. 

 

 

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.