Úvod Struktura webu Pro děti

Pro děti

DĚTSKÝ RÁJ V BED & BIKE PRACHATICE

Na vašich cestách myslíme i na ty nejmenší, pro ně jsme připravili dětskou hernu plnou zábavy. Prolézačky, hry, skládačky i pastelky to vše je pro vaše ratolesti nachystáno zdarma. Na bezpečném venkovním dvorku mohou děti vybít svoji energii v dětském domku se skluzavkou a pískovištěm.
Dětský svět je umístěn v našem apartmánovém domě č.64 na ulici Křišťanova.

 

 

ÚNIKOVÁ HRA BED & BIKE PRACHATICE - DOČASNĚ UZAVŘENO

Pro starší děti jsme připravili únikovou hru v unikátních prostorách historického sklepení penzionu bed & bike prachatice. Těšit se můžete na sklepení plné záhad, tajemství a hlavolamů. Dokážete je vyřešit ve stanoveném čase? Rezervujte si svoji hru.
Únikovou hru naleznete v našem apartmánovém domě č.40 na Velkém Náměstí v Prachaticích.

 

   

AREÁL LESTNÍCH HER

V Areálu lesních her nad Lázněmi sv. Markéty v Prachaticích najdete několik zastavení inspirovaných životem lesních zvířat. Vyzkoušejte si rychlost a hbitost veverky, pobyt v ptačím hnízdě či pavoučí síti. Nahlédněte do útrob mraveniště a pozorujte žabí tůň. více informací o Areálu lesních her.

 

 

ZÁŽITKOVÁ STEZKA TURISTICKOU OBLASTÍ ŠUMAVSKO

Zážitková stezka vás provede po více než 40 místech na území turistické oblasti Šumavsko, kam lze bezstarostně vyrazit s dětmi. Vyberte si trasu podle věku vašich dětí na webu sumavsko.cz.

 

 

DALŠÍ TIPY

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.