Úvod Struktura webu Apartmány

Apartmány

Vstupte do virtuálního světa našich apartmánů

Naším posláním je zajistit u nás našim milým hostům příjemný odpočinek.

Vybudovali jsme apartmány v domech, které svou architekturou zapadají do doby vrcholu rozkvětu renesančních Prachatic. Interiér jsme však pojali moderně, účelně a vkusně. Každý apartmán je vybaven kuchyňským koutem s moderními elektrospotřebiči. Sportovci a maminky nejvíce oceňují pračku se sušičkou, milovníci kávy kávovar Nespresso a ti, co si sami vaří, jsou nadšeni z trouby kombinované s mikrovlnkou a myčky na nádobí.

Vlastníme 13 apartmánů v historickém jádru města.

Šumava 1 - 9 jsou umístěny na náměstí. Šumava 10 - 12 v Křišťanově ul. a Šumava 13 v Horní ul. Šumava 1, 2, 4, 6, 8 a 11 jsou jednopokojové apartmány. Ostatní mají ložnici, nebo jídelnu s kuchyní zvlášť, takže jsou vhodnější pro rodiny s dětmi.

Na vyžádání rádi připravíme dětskou postýlku a jídelní židličku. Neváhejte nás požádat o načipování přístupu do dětské herny a na dvorek s posezením na grilování a dětským domkem.

Vysokorychlostní WI-FI připojení, satelitní/internetová TV jsou v každém apartmánu.

Domy jsou nekuřácké.

Domácí mazlíčky ubytováváme výhradně po předchozí domluvě a za příplatek.

 

Chalupa pod Libínem

Chalupa pod Libínem

Chalupu Pod Libínem naleznete v malé vesničce Sviňovice, která je součástí obce Zbytiny v okrese Prachatice. Svými dispozicemi je chalupa vhodná pro skupiny do 10 lidí.

Rezervovat Zobrazit více
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.