Úvod Struktura webu Party Houses

PARTY HOUSES - Pronájem celého domu / Pronájem sklepení

PLÁNUJETE DOVOLENOU A JEDEN APARTMÁN JE PRO VÁS MÁLO? VYRÁŽÍTE S PŘÁTELI A PŘEJETE SI BÝT UBYTOVÁNI POSPOLU?

V BED & BIKE SI MŮŽETE PRONAJMOUT CELÝ DŮM VČETNĚ VENKOVNÍHO DVORKU, PARTY SKLEPENÍ A DĚTSKÉ HERNY. 

K PRONÁJMU NABÍZÍME 2 SAMOSTATNÉ PARTY HOUSY A SKLEPENÍ, KDE USPOŘÁDÁTE DOKONALÉ OSLAVY NAROZENIN, ŠKOLENÍ ČI WORKSHOPY.

 

PARTY HOUSE 1 - KŘIŠŤANOVA 

(Vhodné pro skupiny do 16 osob)

V těsné blízkosti Velkého náměstí naleznete ulici Křišťanovu, kde se nachází náš první Party House. 

 

Křišťanka nabízí tři bytové jednotky splňující standard *****, můžete se tak těšit na aparmány vybavené kuchyňskou linkou, kávovarem, myčkou, pračkou či smart TV.

 

Součástí tohoto historického domu je sklepení vhodné k uspořádání narozeninové párty, teambuildingu nebo workshopu. Sklepení je vybaveno kávovarem Nespresso se šesti druhy kapslí, varnou konvicí s výběrem čajů SempterTea, myčkou na nádobí, výčepním zařízením, vinotékou, destiláty a minibarem.

 

    

 

 

PARTY HOUSE 1 - SAMOSTATNÝ PRONÁJEM SKLEPENÍ KŘIŠŤANOVA

(Vhodné pro skupiny do 20 osob)

Pronajmout si můžete také samostatné sklepení s veškerým vybavením. Pokud jste milovníky vína, jistě oceníte sklípek s rozmanitými víny. Vyzkoušet můžete nabídku destilátů, zejméná rumů. Na přání Vám připravíme teplý i studený catering dle Vašeho výběru s obsluhou i bez obsluhy. 

K dispozici Vám bude datový projektor a projekční plátno, flipchart s papírem a fixy, plně vybavená kuchyňská linka (kávovar Nespresso, varná konvice, mikrovlnná trouba, myčka), dvorek s posezením s možností grilování na elektrickém gilu, dětský domek se skluzavkou a pískovištěm i vnitří dětská herna.

 

   

 

 

PARTY HOUSE 2 - VELKÉ NÁMĚSTÍ 40

(Vhodné pro skupiny do 18 osob - 8 hlavních lůžek, 10 přistýlek)

Party House 2 se nachazí přímo na Velkém Náměstí v historickém centru města Prachatice.

 

Party House 2 nabízí tři bytové jednotky splňující standard *****. Apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou, kávovarem, myčkou na nádobí, pračkou či smart TV. V Apartmánech na Velkém náměstí se pohodlně ubytuje 8 osob s možností rozšíření kapacity o 10 přistýlek.

 

Součástí tohoto historického domu je sklepení vhodné k uspořádání menší narozeninové párty, či workshopu. Kapacita sklepení je 12 osob.

 

  

 

 

  

MÁM ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

 

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.