Úvod Struktura webu Teambuilding

TEAMBUILDING - FIREMNÍ AKCE NA MÍRU

ŠUMAVA, PRACHATICE, BED & BIKE – PENZION ROKU 2019 A ŠIROKÁ NABÍDKA LETNÍCH A ZIMNÍCH AKTIVIT SESTAVENÝCH NA MÍRU VAŠIM PŘÁNÍM A PŘEDSTAVÁM. TO JE TEN SPRÁVNÝ KOKTEJL PRO VÁŠ FIREMNÍ TEAMBUILDING.
 
V BED & BIKE PRO VÁS PŘIPRAVÍME NEZAPOMUNUTELNÉ FIREMNÍ AKCE, KTERÉ VAŠE KOLEGY STMELÍ A POBAVÍ. FIREMNÍ AKCE PRO VÁS ZAJISTÍME NA KLÍČ.

 

 

UBYTOVÁNÍ

Naše luxusní apartmány v historickém centru Prachatic disponují kapacitou 53 lůžek. Nejen k večernímu posezení je vám k dispozici historické sklepení s projekční technikou a zázemím pro catering. Pro menší kolektiv (cca 10 lidí), který upřednostňuje pobyt uprostřed nerušené přírody, je vhodná Chalupa pod Libínem v nedalekých Sviňovicích.

    

 

AKTIVITY

Od jara do podzimu můžete vyrazit na vyjížďky na našich špičkových elektrokolech s navigacemi Garmin, které mají přednastavené ty nejlepší cyklo trasy. Na zimu vás vybavíme běžkami a sněžnicemi, nebo vás zavezeme do některého z okolních lyžařských středisek. Za památkami a kulturou vás vezmeme do nedalekého Českého Krumlova nebo Hluboké nad Vltavou. Naplánujeme vám turistickou trasu dle vašich fyzických možností. Třešničkou na dortu je naše úniková hra Legenda o kohoutovi, která prověří vaši spolupráci, pozornost a logické uvažování.

    

 


NAPIŠTE NÁM SVÉ PŘÁNÍ A POŽADAVKY A MY PRO VÁS PŘIPRAVÍME NABÍDKU NA MÍRU.

 

MÁM ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.