Úvod Struktura webu Šumavskem na elektrokolech

UŽIJTE SI LÉTO NA ŠUMAVSKU

Jak jinak zažít a poznat krajinu jihočeské Šumavy a jihočeského Pošumaví než ze sedla kola? A co teprve ze sedla elektrokola?

 

Místní zvlněné kopce, horské hřbety, louky a říčky, kulturní památky i lokální pochoutky. To vše přímo vybízí osedlat kolo a šlápnout do pedálů.

 

Během pobytu máte možnost zapůjčení špičkových elektrokol v naší on-line cyklopůjčovně se slevou 50 %. Tištěný katalog s cyklotrasami naleznete v čítárně hotelového domu, navigační systém v cyklopůjčovně.

 

Více tipů pro strávení nezapomenutelné dovolené v Bed & Bike jsme pro vás připravili níže. 

 

 

REZERVUJTE SI KOLO ON-LINE

 

PÁR NÁPADŮ PRO VAŠI NEZAPOMENUTELNOU DOVOLENOU V PENZIONU BED & BIKE PRACHATICE

 

 

TURISTICKÉ CÍLE

Šumavsko skýtá nespočet krásných míst, které stojí za to navštívit. Typy na nejpoutavější turistické cíle nalezenete pod tímto odkazem.

 

  

ŠUMAVSKO VŠEM

Zajímá vás venkovská turistika, hledáte trasy pro Vaše pěší toulky, chcete poznat historii šumavských památek a nebo jen hledáte inspiraci pro rodinnou dovolenou na Šumavsku? Tento odkaz vám hledání usnadní.

 

  

GASTROSTEZKA TURISTICKOU OBLASTÍ ŠUMAVSKO

Poznejte místa kde láska prochází žaludkem. V šumavských lesích a stráních naleznete opravdovou pohodu plnou regionálních specialit. Poznejte Šumavsko s chutí.

 

  

ŠUMAVSKO PRO TULÁKY

Načerpejte energii z šumavské přírody. Místa plná magické síly Vás očekávají. Na kole i pěšky. Prozkoumejte trasy pro turisty i cyklisty.

 

 

  

ZÁŽITKOVÁ STEZKA TURISTICKOU OBLASTÍ ŠUMAVSKO PRO RODINY S DĚTMI

Vydejte se s dětmi na zážitkovou stezku s ovečkou Šuměnkou. Trasy jsou vhodné i pro ty nejmenší, vyberte si svoji trasu.

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.