Wellness

RELAXUJTE V CENTRU PRACHATIC

OVĚŘTE SI AKTUÁLNÍ PROVOZNÍ DOBU SPORTCENTRA

 

PLAVECKÝ BAZÉN

Sportovní a relaxační centrum Prachatice nabízí 25 metrů dlouhý plavecký bazén s 6 plaveckými drahami, analogovou časomírou a skokanskými můstky. Samozřejmostí je vířivka pro 8 osob a dětský bazén o rozměrech 9x6 m.

 

 

KOUPALIŠTĚ HULÁK

V letních měsících se můžete osvěžit na veřejném koupališti Hulák. Koupaliště Hulák nabízí plavecký bazén se 4 plaveckými dráhami, relaxační bazén, dětský bazén a dojezdový bazén pro 4 dráhovou skluzavku. V relaxačním bazénu vás překvapí protiproudové trysky, vzduchový rošt, vodotrysk, vodopád nebo vodní clona. Pro děti je připraven vzduchový rošt a dětské chrliče v dětské zóně. 

 

SAUNOVÝ SVĚT

Milovníci saunování si mohou vybrat mezi finskou, solnou, parní nebo exkluzivní panoramatickou saunou.

 -  Parní sauna: provozní teplota 45°C, provozní vlhkost 100%, kapacita 7 osob 

 -  Finská sauna: provozní teplota 90°C, provozní vlhkost 10%, kapacita 18 osob

 -  Panoramatická sauna: provozní teplota 80°C, provozní vlhkost 15%, kapacita 34 osob

 -  Solná sauna: provozní teplota 70°C, provozní vlhkost 10%, kapacita 9 osob

 -  Kneippova lázeň: provozní teplota 38°C, provozní vlhkost 10%, kapacita 2 osob

 

FITNESS

Na ploše 105 m2 sportovního centra Prachatice se nachází také Fitness, které je vybaveno stroji určenými k posilování všech svalových partií, kardio zóna s trenažéry, strečinková zóna a sociální zázemí včetně šatních skříněk. Fitness zóna je klimatizovaná.

 

 

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.