Corporate login
Homepage Accommodation

BOOKING

The rates mentioned on the booking engine are always per apartment per night, including a local tax and 15% VAT.

The rate includes: electric bike rental, parking ticket & breakfast food package (no other option on the first day) or breakfast served in the cellar kitchenette. Daily room cleaning.

Extra bed supplement: 700 CZK, children to 3 years free of charge 

Pet supplement: 300 CZK 

BB Prachatice requires credit card details in order to be able to guarantee your reservation. Once booking is paid, the guest will receive an email confirmation. We suggest everyone to check the details.

Cancellations must be requested until 2 p.m. 7 days prior to the hotel reservation date of arrival. In case of later cancellations or No-Shows will be charged a penalty equivalent to the 50% of the full rate and taxes, per apartment. The hotel will retain your room reservation up to 7:00 hours on the day after your planned arrival. A non refundable rate will be fully charged on your credit card in advance.

For more detailed information please contact the front desk BB Prachatice.

Velké náměstí 40, 383 01 Prachatice

Email: info@bbprachatice.cz Phone: +420 602 572 840

Late entrance to the apartment by using the entry-code sent by sms message to a mobile phone whose number you've provided in the contact form.

Zima na Šumavě

Zima na Šumavě

View rates Hide detail

ZIMNÍ RADOVÁNKY S LYŽAŘSKOU ŠKOLKOU Odvoz zdarma z BB Prachatice do Skiareálu Zadov · 2x nocleh v nadstandardně vybaveném 4* apartmánu · 2x snídaně formou breakfast package s čerstvým ranním pečivem · Překvapení na pokoji · 2 denní skipas v lyžařském areálu ZADOV · 90 minut individuální lyžařský instruktor · 1x degustace piva v Pivovaru Prachatice pro 2 osoby Dále můžete v rámci balíčku využít: · Parkovací karta · Wi-fi · Satelitní tv kanály Cena balíčku pro 2 osoby: 7.800 Kč / + dítě bez skipasu 8.500 Kč + dítě se skipasem 9.100 Kč / + 2 děti se skipasem 9.700 Kč Rezervovat můžete na e-mailu: info@bbprachatice.cz, telefonicky na +420 602 572 840 nebo přes rezervační formulář na www.bbprachatice.cz

Offer includes
 • - nocleh
 • - snídaně
 • - překvapení na pokoji
 • - skipass
 • - lyžařský instruktor
 • - degustace piva v pivovaru
Šumavsko na elektrokolech

Šumavsko na elektrokolech

View rates Hide detail

RADOVÁNKY NA ELEKTROKOLE PRO 2 OSOBY · 1x nocleh v nadstandardně vybaveném 4* apartmánu · 1x snídaně formou breakfast package s čerstvým ranním pečivem · Překvapení na pokoji · Zapůjčení elektrokola pro 2 osoby, trasa s průvodcem nebo navigačním systémem Garmin · 1x degustace piva v Pivovaru Prachatice pro 2 osoby Cena balíčku pro 2 osoby: 2.600 Kč · 2x nocleh v nadstandardně vybaveném 4* apartmánu · 2x snídaně formou breakfast package s čerstvým ranním pečivem · Překvapení na pokoji · Zapůjčení elektrokola pro 2 osoby, 2 trasy s průvodcem nebo navigačním systémem Garmin · 1x degustace piva v Pivovaru Prachatice pro 2 osoby Cena balíčku pro 2 osoby: 5.000 Kč

Offer includes
 • - pobyt
 • - snídaně
 • - překvpaení na pokoji
 • - zapůjčení elektrokola
 • - degustace piva v pivovaru
Price fromOd 2.600 Kč
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.