Úvod Struktura webu Leto na Šumavsku

UŽIJTE SI LÉTO NA ŠUMAVSKU

Zažijte léto na Šumavsku. Rádi Vás uvítáme v Prachaticích - renesanční perle jižních Čech.

Úžasné okolí si žádá i úžasné ubytování. Věříme, že ho najdete v našich apartmánech přímo v srdci města. Z některých pokojů se nabízí neopakovatelný výhled na renesanční radnici a překrásné okolní domy.

 

Během svého pobytu máte možnost si zapůjčit špičková elektrokola v naší on-line cyklopůjčovně. Tištěný katalog s cyklotrasami naleznete v čítárně hotelového domu, navigační systém v cyklopůjčovně.

 

Na naše malé hosty čeká herna plná hraček a stavebnic. Rodiny a skupinky přátel jistě uvítají příjemné posezení na dvorku při grilování nebo uspořádání večírku ve sklepení u sklenky dobrého vína. 

Více tipů pro strávení nezapomenutelné dovolené v Bed & Bike jsme pro vás připravili níže.

 

5 NOCÍ PRO 2 OSOBY

Cena za 5 nocí od 10 000 Kč *

 

* Cena se odvíjí od výběru apartmánu a rozsahu poskytovaných služeb

* Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nabídku na míru Vašim přáním a potřebám

MÁM ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PÁR NÁPADŮ PRO VAŠI NEZAPOMENUTELNOU DOVOLENOU V PENZIONU BED & BIKE PRACHATICE

 

 

TURISTICKÉ CÍLE

Šumavsko skýtá nespočet krásných míst, které stojí za to navštívit. Typy na nejpoutavější turistické cíle nalezenete pod tímto odkazem.

 

  

ŠUMAVSKO VŠEM

Zajímá vás venkovská turistika, hledáte trasy pro Vaše pěší toulky, chcete poznat historii šumavských památek a nebo jen hledáte inspiraci pro rodinnou dovolenou na Šumavsku? Tento odkaz vám hledání usnadní.

 

  

GASTROSTEZKA TURISTICKOU OBLASTÍ ŠUMAVSKO

Poznejte místa kde láska prochází žaludkem. V šumavských lesích a stráních naleznete opravdovou pohodu plnou regionálních specialit. Poznejte Šumavsko s chutí.

 

  

ŠUMAVSKO PRO TULÁKY

Načerpejte energii z šumavské přírody. Místa plná magické síly Vás očekávají. Na kole i pěšky. Prozkoumejte trasy pro turisty i cyklisty.

 

 

  

ZÁŽITKOVÁ STEZKA TURISTICKOU OBLASTÍ ŠUMAVSKO PRO RODINY S DĚTMI

Vydejte se s dětmi na zážitkovou stezku s ovečkou Šuměnkou. Trasy jsou vhodné i pro ty nejmenší, vyberte si svoji trasu.

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.