Úvod Ubytování

REZERVACE POBYTU

Ceny uvedené v rezervačním formuláři jsou v Kč za apartmán/noc, vč. místních poplatků a 15 % DPH.

V apartmánech na Velkém náměstí cena zahrnuje zapůjčení elektrokol, parkovací lístek, snídani formou food package a ranního pečiva. 

Cena přistýlky: 700 CZK, děti do 2 let zdarma 

Omezená kapacita pro pobyt s domácími mazlíčky. Po předchozí domluvě za poplatek 1 000 CZK 

Při objednávce ubytovacích služeb je host vyzván k poskytnutí garance formou kreditní karty nebo zaslání zálohy ve výši 50% ceny rezervace. Po úhradě obdrží e-mailem doklad o platbě. Doporučujeme si pečlivě ověřit uvedené údaje.

Pokud host zruší nebo změní rezervaci do 14 hodin 7 dní před datem příjezdu, nebude mu účtován žádný stornovací poplatek. Pokud změní nebo zruší rezervaci později, naúčtuje se mu poplatek ve výši 50% z ceny stornovaného pobytu. BB Prachatice drží rezervaci nejdéle do 7 hodin následujícího dne. Pokud host pobyt nezahájí, naúčtuje se mu poplatek ve výši 100% z ceny stornovaného pobytu.

Pro získání podrobnějších informací laskavě kontaktujte recepci Bed & Bike Prachatice.

Velké náměstí 40, 383 01 Prachatice

E-mail: info@bbprachatice.cz, Telefon: +420 602 572 840

V případě příjezdu mimo otevírací dobu recepce je vstup do apartmánu zajištěn pomocí kódu zaslaného sms na mobilní telefon uvedený v kontaktním formuláři. 

 

Poznejte s námi Svět Karoli ve Waldkirchenu

Poznejte s námi Svět Karoli ve Waldkirchenu

Zobrazit ceny Skrýt detail

Při zakoupení týdenního pobytu doprava do Světa Karoli ve Waldkirchenu tam a zpět zdarma. Nabídka je platná do 31. 1. 2020.

Nabídka zahrnuje
  • Při zakoupení týdenního pobytu doprava do Světa Karoli ve Waldkirchenu tam a zpět zdarma.
  • Nabídka je platná do 31. 1. 2020.
Darujte pobyt pro 2 na 2 noci

Darujte pobyt pro 2 na 2 noci

Zobrazit ceny Skrýt detail

Pobyt pro dva na dvě noci se snídaní v nadstandardně zařízených apartmánech Bed & Bike Prachatice a zapůjčení elektrokola Trek nebo Cannondale.

Nabídka zahrnuje
  • Pobyt pro 2 na 2 noci se snídaní
  • Zapůjčení elektrokol Trek nebo Cannondale
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.