Úvod Ubytování

REZERVACE POBYTU

Ceny uvedené v rezervačním formuláři jsou v Kč za apartmán/noc, vč. místních poplatků a 15 % DPH.

Cena zahrnuje: zapůjčení kola, parkovací lístek pro jedno vozidlo, snídani formou food package v lednici a ranního čerstvého pečiva. Denní úklid pokojů.

Cena přistýlky: 700 CZK, děti do 2 let zdarma 

Cena za domácího mazlíčka: 300 CZK 

Při objednávce ubytovacích služeb je host vyzván k poskytnutí garance formou kreditní karty. Po úhradě ceny obdrží e-mail s potvrzením. Doporučujeme si pečlivě ověřit uvedené údaje.

Pokud host zruší nebo změní rezervaci do 14 hodin 7 dní před datem příjezdu, nebude mu účtován žádný stornovací poplatek. Pokud změní nebo zruší rezervaci později, případně ani pobyt nezahájí, naúčtuje se mu poplatek ve výši 50% z ceny stornovaného pobytu. BB Prachatice drží rezervaci nejdéle do 7 hodin následujícího dne. U rezervací za zvýhodněné ceny - nevratné rezervace - si vyhrazujeme právo strhnout celou částku předem.

Pro získání podrobnějších informací laskavě kontaktujte recepci BB Prachatice.

Velké náměstí 40, 383 01 Prachatice

E-mail: info@bbprachatice.cz, Telefon: +420 602 572 840

V případě příjezdu mimo otevírací dobu recepce je vstup do apartmánu zajištěn pomocí kódu zaslaného sms na mobilní telefon uvedený v kontaktním formuláři. 

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.