Úvod Ubytování

REZERVACE POBYTU

Ceny uvedené v rezervačním formuláři jsou v Kč za apartmán/noc, vč. místních poplatků a 15 % DPH.

Cena zahrnuje: zapůjčení kola, parkovací lístek pro jedno vozidlo, snídani formou food package (první den nelze zvolit jinou možnost) nebo s obsluhou v sklepním podlaží. Denní úklid pokojů.

Cena přistýlky: 700 CZK, děti do 3 let zdarma 

Cena za domácího mazlíčka: 300 CZK 

Při objednávce ubytovacích služeb je host vyzván k poskytnutí garance formou kreditní karty. Po úhradě ceny obdrží e-mail s potvrzením. Doporučujeme si pečlivě ověřit uvedené údaje.

Pokud host zruší nebo změní rezervaci do 14 hodin 7 dní před datem příjezdu, nebude mu účtován žádný stornovací poplatek. Pokud změní nebo zruší rezervaci později, případně ani pobyt nezahájí, naúčtuje se mu poplatek ve výši 50% z ceny stornovaného pobytu. BB Prachatice drží rezervaci nejdéle do 7 hodin následujícího dne. U rezervací za zvýhodněné ceny - nevratné rezervace - si vyhrazujeme právo strhnout celou částku předem.

Pro získání podrobnějších informací laskavě kontaktujte recepci BB Prachatice.

Velké náměstí 40, 383 01 Prachatice

E-mail: info@bbprachatice.cz, Telefon: +420 602 572 840

V případě příjezdu mimo otevírací dobu recepce je vstup do apartmánu zajištěn pomocí kódu zaslaného sms na mobilní telefon uvedený v kontaktním formuláři. 

 

S dětmi na lyžích

S dětmi na lyžích

Zobrazit ceny Skrýt detail

ZIMNÍ RADOVÁNKY S LYŽAŘSKOU ŠKOLKOU Odvoz zdarma z BB Prachatice do Skiareálu Zadov · 2x nocleh v nadstandardně vybaveném 4* apartmánu · 2x snídaně formou breakfast package s čerstvým ranním pečivem · Překvapení na pokoji · 2 denní skipas v lyžařském areálu ZADOV · 90 minut individuální lyžařský instruktor · 1x degustace piva v Pivovaru Prachatice pro 2 osoby Dále můžete v rámci balíčku využít: · Parkovací karta · Wi-fi · Satelitní tv kanály Cena balíčku pro 2 osoby: 7.800 Kč / + dítě bez skipasu 8.500 Kč + dítě se skipasem 9.100 Kč / + 2 děti se skipasem 9.700 Kč Rezervovat můžete na e-mailu: info@bbprachatice.cz, telefonicky na +420 602 572 840 nebo přes rezervační formulář na www.bbprachatice.cz

Nabídka zahrnuje
 • - nocleh
 • - snídaně
 • - překvapení na pokoji
 • - skipass
 • - lyžařský instruktor
 • - degustace piva v pivovaru
Cena od7.800
Děti, rodiče i prarodiče na elektrokole

Děti, rodiče i prarodiče na elektrokole

Zobrazit ceny Skrýt detail

RADOVÁNKY NA ELEKTROKOLE PRO 2 OSOBY · 1x nocleh v nadstandardně vybaveném 4* apartmánu · 1x snídaně formou breakfast package s čerstvým ranním pečivem · Překvapení na pokoji · Zapůjčení elektrokola pro 2 osoby, trasa s průvodcem nebo navigačním systémem Garmin · 1x degustace piva v Pivovaru Prachatice pro 2 osoby Cena balíčku pro 2 osoby: 2.600 Kč · 2x nocleh v nadstandardně vybaveném 4* apartmánu · 2x snídaně formou breakfast package s čerstvým ranním pečivem · Překvapení na pokoji · Zapůjčení elektrokola pro 2 osoby, 2 trasy s průvodcem nebo navigačním systémem Garmin · 1x degustace piva v Pivovaru Prachatice pro 2 osoby Cena balíčku pro 2 osoby: 5.000 Kč

Nabídka zahrnuje
 • - pobyt
 • - snídaně
 • - překvpaení na pokoji
 • - zapůjčení elektrokola
 • - degustace piva v pivovaru
Cena od2.600
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.